Eto'o9 R10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
20 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 otóż to. To żaden czarny koń. Świetny, atak i bardzo solidna pomoc. Chyba, że ktoś patrzył, że ich dawno na mudnialu nie było, to pod tym kontem jak najbardziej mógłby to być czarny koń.
Ja jeszcze uważam, że Meksyk może namieszać
1
@kacperFCB_ Podobno Laporta przejął stery nad negocjacjami, bo Deco nie ogarnia. Czyli ogólnie klasyka. Od odejścia Txikiego choć nawet i czasem za jego czasów, tak bywało, że Laporta brał sprawy w swoje ręce.
3
@Crema Catalunya o kurna, nie zesraj się.
2
@Zmijas96 nie umiemy, ale też u nas taki grajek grałby w podstawowym składzie, bo wolim stawiać na swoich. Paz to świetny grajek, ale nie miałby czego szukać przy Bellinghamie, Gulerze i Bernardo to go sprzedają.
My gdybyśmy chcieli to przecież też moglibyśmy oddać Fermina za około 100, ale właśnie, nie chcemy
0
@Criss18Barca Nie, Statua nie ma honoru, nie dlatego, że chce pieniądze (tutaj syf zrobił zarząd Bartomeu dając mu taką chorą kasę). Nie ma honoru, bo wywalczył sobie miejsce kosztem Bravo w biurach a nie na treningach. Nie ma honoru, bo kiedy wrócił po długiej kontuzji to sabotował Szczęsnego, co moim zdaniem mocno odbiło się na jego formie. Nie poleciał z drużyną do Mediolanu, bo był obrażony, że nie zagra w rewanżu. Nie ma honoru, bo próbował wymusić grę w ostatnich meczach kosztem Peni, żeby dostać bonus za rozegrane mecze mimo, że widzieliśmy jak się zaprezentował z Villarrealem i jakie szmaty puszczał. Nie ma honoru, bo jak znów się połamał to robił pod górę klubowi, żeby zarejestrować Joana Garcie.
Mam nadzieję, że wyjaśnienie dlaczego nie trawimy tego chłopa ma teraz dla Ciebie więcej sensu. Pozdrawiam.
1
@misterio byłoby super. Wraca wtedy do nas Raphinha wcześniej i doleczamy go na maksa i jedziemy z sezonem.
2
@Kgorecki2500 Błagam nie wierzcie w takie brednie. Gwiazda np. udostępniał fajki z nagraniem jak we Włoszech śniadzi "imigranci" skaczą na auto Bogu ducha winnego kierowcy. No cóż okazało się, że nie imigranci tylko Włosi, którzy - wow, szok - też są śniadzi z karnacji. Skakali na samochód, aby zatrzymać pijanego kierowcę.
Powiecie pewnie, że siedział w nim jakiś pijany Togiczyk, albo inny Gabończyk. No otóż nie, był to pijany w trupa agresywny Szwajcar.
6
@marcin62 Skończył karierę wraz z przejściem do PSG. Chyba najbardziej zmarnowany potencjał w XXI wieku.
3
Najlepszy scenariusz? Alvarez zostaje skłócony w Atletico. Kwasy i atmosfera zgnilizny rozwalają piękny projekt Simeone, który będzie stawiał się Realowi i Barcelonie, a potem dostanie na łeb od Elche.
My w tym czasie bierzemy Oyarzabala, Cancelo i może łosie z zarządu zrozumieją, że stoper to konieczność i walczymy o wszystko.
2
@Karol145 a my z Alvarezem nie próbujemy zrobić tego samego przypadkiem? Solidny piłkarz i koniec. Oyarzabal byłby rozwiązaniem średnioterminowym a przy tym moglibyśmy spokojnie wzmocnić defensywę.
1
@tbas kazdy Anglik zawsze będzie przepłacony
6
Ogólnie wiedzmin 3 był i jest dla mnie grą nr 1, ale nie ma w historii gier tak dobrze napisanej postaci jak Arthur Morgan. Żeby piksele wycisnęły u mnie łzy to naprawdę sztuka.
0
Szkoda, że Isak nie poczekał tego sezonu dłużej wyszedł Newcastle. Jestem pewien, że to on byłby wyborem nr 1 do wzmocnienia ataku.
1
A tu cyk nagle planem B okazuje się Vinicius. Najśmieszniejsze jest to, że byłby tańszy (tak wiem, że Real by go do nas nie oddał) niż Alvarez.
3
@derus pełna zgoda co do ceny, ale akurat Julkowi nie ma co źle życzyć, bo zrobił dużo, żeby z tego syfu madryckiego odejść
0
@Edoss we wrześniu kończy 31. Promocja to była jak odchodził za darmo. Teraz to zdecydowanie za drogo
2
Ej, ale drogo poszedł. Rok kontraktu, 31 lat na karku. Myślałem że chcą za niego dychę. 20 to stanowczo za dużo
1
@Drozdu7 na coś? To nasz najlepszy zawodnik. A dryblingu nadal nie ma. Uważam, że jeśli Gordon to pomysł Flicka, to trzeba na niego postawić i tyle
0
@dafik85 Jeszcze Arda. On też był niewypałem
0
@Aequlibre Ale tu nie chodzi o to, że Rashforda nie da się nauczyć biegać, bo on naprawdę się starał grać dobrze w tym aspekcie, ale po prostu tego nie potrafi, bo pressowanie wyobraź sobie to nie jest to samo co głupie bieganie.
4
@MessiForeverTheBest Bellingham sam w szoku. Przecież chłop zagrał straszny piach.
0
@LukaszFan Cucu to nie jest żadne wzmocnienie, ale Grimaldo szkoda. Balde jest oczywiście bardzo młody, ale tam nie widać żadnego rozwoju.
3
Alvarez: Chce odejść.
Atletico: Jak ktoś przyniesie 100 milionów, to Cie puścimy.
Barcelona przynosi 100 milionów.
Atletico: Skandal, jak można chcieć kupić od kogoś zawodnika?!
Alvarez: Ale przecież obiecaliście.
Atletico: Zdradziłeś nas, bo mówiliśmy, że jak ktoś przyniesie 100 milionów to Cie puścimy a Ty umówiłeś się z kimś, że przyniesie 100 milionów, żebyśmy Cie puścili.
0
@Kapitan9 ile razy ja takie rzeczy czytałem o Raphinhi i Olmo, a jednak w układance Flicka pasują idealnie.
Munoza Real by nam nie oddał. Abde jest tragiczny, to jeździec bez głowy. Na Rashforda, przecież wszyscy tu narzekali mimo, że strzelił 14 goli i zaliczył tyle samo asyst.
Gra w kadrze gdzie masz zlepek piłkarzy z różnych klubów i lig, to zupełnie co innego niż gra tydzień w tydzień z tymi samymi zawodnikami w jednej drużynie.
Jakby na ławce był Xavi to też bym wątpił, ale jest Flick więc ufam, że wie co robi.
8
Mam nadzieję, że Gordon zamknie mordę tutaj wszystkim.
1
@NeroTFP1 Bez dwóch zdań genialny piłkarz. Można go lubić bądź nie, ale szanować za dokonania sportowe po prostu trzeba.
Na jego nieszczęście przyszło mu rywalizować z Messim, a tego jego psycha nie udźwignęła.
1
Wczoraj to każdy zagrał fatalnie. Bellingham masakra, Gordon to samo, ale nawet Kane wyglądał tragicznie. Jeśli z całej czwórki ofensywnej najlepiej wygląda Madueke, to znaczy, że naprawdę był problem. Nie rozumiem nadal czemu Tuchel nie powołał Palmera. Miał gorszy sezon, ale w takim meczu byłby idealny.
7
Jose Alvarez to skrajny farmazoniarz, ale jeśli szwagry dadzą 150 milionów, to trzeba będzie ich wywalić. Obrona dziurawa, Yamal i Pedri bez zmienników, a ci chcą rozbić bank za gościa, który nie gwarantuje tak naprawdę ani goli ani asyst.
To już wolę żeby wydali ponad 100 milionów za Joao Pedro niż za Julka. Goli dowiezie, gra super w powietrzu, pressuje, jest tańszy i obejdzie się bez tego cyrku.
1
@EzioAuditoreDF też tak myślę.
4
@Limaker znajdź mi kogokolwiek z Anglii, ktory rozgrywa dobry mecz